Ac Vegas Hradec Králové ,z.s.

Oficiální stránky

I.Česká MicroFutsalová liga zná svého mistra

Finále I.České microfutsalové ligy přineslo nového mistra pro sezónu 2015/2016 .Mistrem I.České Microfutsalové ligy se stal..................................

Obsah článku:

Vysoká nad Labem

V neděli 31.1.2016 se ve Vysoké nad Labem uskutečnilo finále I.České microfutsalové ligy ČR , což je nejvyšší soutěž v tomto sportu pod hlavičkou ČFM .

Toto finálové PLAY-OFF se uskutečnilo za účasti 8.týmů ,které se nejdříve utkaly ve skupinách 1X20.minut a následně první dva týmy ze skupin postoupily do PLAY-OFF . Následně se vyřazovacím způsobem utkaly o titul ,,Mistra ČR ,, pro sezónu 2015/2016 .

Vyvrcholením celého turnaje ,bylo finálové utkání ,do kterého se probojovaly týmy Jilemnice a Těchlovic . Finále se hrálo 1X20.minut.

Od 1.minuty se toto finálové utkání dramaticky vyvíjelo a týmy přetahovaly štěstěnu na svojí stranu . Ve 3.minutě se trefil hráč Jilemnice Muler  a následně druhý gól přidal Mužík . Následně se oba týmy přetahovaly o míč a útok střídal útok .V 5.minutě se trefil hráč Šejvl a hned následně Petráň(oba Těchlovice) a skóre bylo srovnáno . Následovaly dvě minuty bez vstřelené branky a v7.minutě znovu udeřil hráč Jilemnice Muler .

V 10.minutě se probudily Těchlovice kde se nejdříve trefil 2Xhráč Šejvl a následně Vencl.Skóre bylo 6:3 pro Těchlovice . Jilemnice ovšem nedala svojí kůži zadarmoa mezi 13. - 15.minutou se za Jilemnici trefili 2XŚmíd a 1xZáruba .

V 15.minutě bylo skóre 6:6 a znovu se podařil Jilemnici husarský kousek ,kdy se jejím hráčům Hančovi a Novotnému znovu podařilo trefit branku Těchlovic .

Ještě tři minuty před koncem finálového zápasu vedl tým Jilemnice 8:6 ale tým Těchlovic zmobilizoval poslední síly a v 17.-20.minutě se trefil 2XKlátil a 2X Fousek  . V závěru utkání Těchlovice přetáhly vítězství na svou stranu a zvítězily na Jilemnicí v poměru 10:8 .

Soupiska  Těchlovic :Šejvl,Petráň,Vencl,Klátil,Fousek

Soupiska Jilemnice : Mužík,Šmíd,Muler,Záruba ,Novotný,Hanč

Rozhodčí :Rambousek (Hradec Králové)

Mistrem  I.České ligy microfutsalu 2015/2016 se stál tým Těchlovic .

Následují ho druhé Jilemnice a třetí Rosice nad Labem .Čtvrtým týmem byly Pardubice za kterým následovaly Semily , Ac Vegas HK,závěr tabulky patří Kings HK a Pelhřimovu .Tyto poslední dva týmy padají do 2.ligy.