Ac Vegas Hradec Králové ,z.s.

Oficiální stránky 
Ac Vegas Hradec Králové ,z.s.
www.acvegas.cz

Ac Vegas Hradec Králové ,z.s.

Milovická dvojice v domácí euforii. Odměnila se krásnou brankou

Milovická dvojice v domácí euforii. Odměnila se krásnou brankou

Milovice - Vítěznou radost si naplněná milovická hala Milten užívala s celým českým týmem do 21 let, který v přátelském utkání malého fotbalu zdolal Německo 4:0. Jenže dva hráči měli už od rozcvičení před duelem větší privilegium brát prostředí jako domácí a u fanoušků se taky těšili největšímu zájmu. Michal Dosoudil (na titulní fotografii třetí zleva) a Jan Krátký (na titulní fotografii oslavuje svůj gól - druhý zleva) totiž nastoupili v aréně, kde hrají i za milovický

Už před nástupem na hrací plochu se zdravili s množstvím diváků v hledišti. „Zápas jsem si užil ohromně, hřiště znám a jsem na něj i zvyklý, už se tam cítím skoro jako doma. Přišlo nás podpořit hodně lidí a byla skvělá atmosféra. Jsem rád, že se utkání uskutečnilo právě v Milovicích,“ hlásí záložník Dosoudil, který žije v nedalekých Čelákovicích.

To Krátký pochází přímo z Milovic. „Zápas doma jsem si užil strašně moc, vlastně už od nominačky jsem se hrozně těšil, i když jsem byl jako náhradník, věřil jsem, že nastoupím,“ líčí jedenadvacetiletý Krátký. „Věděl jsem, že někdo z mojí rodiny přijde, byla tam mamka, brácha, jeho přítelkyně. Taky dorazili kolegové z práce,“ doplňuje subtilní útočník.

Větší přízně se oba hráči milovického výběru dočkali také při oficiálním představování soupisek, kdy z aplausu až mrazilo. „Určitě jsem se víc těšil, i když nervozitu jsem taky trochu vnímal, ale po hvizdu ze mě hned opadne,“ povídá osmnáctiletý Dosoudil, jemuž také fandila početná část rodiny. „Přišli táta s přítelkyní, babička a děda, samozřejmě jsem měl mezi diváky i kamarády z milovické ligy a kamarádku, která mě podporuje,“ šibalsky se pousměje.

Strhující chvíle se čtyři stovky diváků dočkaly v úvodu druhého poločasu, když rozjel Dosoudil akci, Jan Hloch předložil míč Krátkému, který jej poslal do sítě a vstřelil druhou českou branku. V opojné euforii vyskočil na zábradlí a užíval si nepopsatelnou radost s příznivci. „Dát gól doma je něco neuvěřitelného, abych řekl pravdu, ani z té oslavy nic moc nemám. Ocitl jsem se v obrovském transu, jen vím, že jsem se bál, aby mě kluci nechytili. Bylo hrozně příjemné, když komentátor oznámil, že jsem dal gól, a celá hala začala tleskat, dokonce jsem zaslechl i skandování mojí přezdívky,“ rozzáří se Krátký, jemuž nikdo neřekne jinak než Háza.

Dočkal se vrcholné chvíle, kterou zatím se sportem zažil. „ K ničemu nemůžu přirovnat, že jsem dal gól doma před plnou halou. Jen vím, že to byl nejhezčí okamžik mojí kariery,“ tvrdí. Přitom do utkání vstupoval až jako náhradník po přestávce. „Bylo dopředu připravené, že půjdu do druhé půle, kouč mi to na ranním tréninku oznámil. Spíš mi dal na vybranou, jestli chci první nebo druhou, a já si vybral,“ culí se.

Přinejmenším tři obrovské šance na vstřelení branky měl také Dosoudil, jenže buď trefil tyčku, nebo zblízka minul. „Nemyslím si, že jsem udělal něco u těch šancí špatně, upřímně ani nevím, co na to říct, možná mi gól opravdu nebyl souzený,“ pokrčí rameny. „Hlavní však pro mě je úspěch týmu a jsem rád, že jsme vyhráli,“ říká.

Skvělé představení české reprezentace do 21 let v malém fotbalu sklidilo obrovský potlesk a domů odcházeli fanoušci nadšení. „Myslím, že náš zápas v Milovicích měl velký ohlas, už před ním jsme slyšeli informace, že přijde hodně lidí a o utkání je zájem. Při něm šlo vidět, že si to diváci užívají a jsou s námi. Po zápase jsem s pár lidmi mluvil a od všech jsem slyšel jenom pozitivní ohlasy,“ sděluje Dosoudil.

 

Diskuze

Disqus

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. AC VEGAS HRADEC.. 0 0:0 0
2. SK PULKA ROSICE NAD.. 0 0:0 0
3. AC ŠKODA PODĚBRADY 0 0:0 0
4. BLOODY DEERS SEMILY 0 0:0 0
5. Teplice 0 0:0 0
6. TIKY-TAKA JILEMNICE 0 0:0 0
7. JING - JOUNG PARDUBICE 0 0:0 0
8. HK KINGS HRADEC KRÁLOVÉ 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

23.04.2018 Denisa Daňková (16)
07.05.2018 Krystýna Hájková (15)
08.05.2018 Jan Semerád (31)
24.05.2018 Aleš Loskot (16)
23.06.2018 Milan Široký (43)
27.06.2018 Josef Musílek (46)
01.07.2018 Jiří Jelínek (56)
04.07.2018 Michal Novák (28)
05.07.2018 Aleš Otava (24)
17.07.2018 David Brzek (37)
Česká federace microfutsalu
Město Hradec Králové JUTA a.s. Generální partner  klubu

Počet návštěv: 12650
Posledních 30 dnů: 38 | Posledních 7 dnů: 20 | Poslední den: 2

© 2018 Ac Vegas Hradec Králové ,z.s. | Všechna práva vyhrazena | acvegas@atlas.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne